VICHY – CAPITAL SOLEIL KIDS SPRAY SPF50+ 200ML

1.815 ден

Нема на залиха

ДЕТСКИ СПРЕЈ ПРОТИВ ЛЕПЕЊЕ НА ПЕСОК НА КОЖАТА СПФ50+  200МЛ

Нема на залиха

Шифра: 1435103 Категории: , Ознаки: , , , ,

Опис

ДЕТСКИ СПРЕЈ ПРОТИВ ЛЕПЕЊЕ НА ПЕСОК НА КОЖАТА СПФ50+  200МЛ

Наменето за чувствителна кожа

Многу висока заштита + UVB заштита

Против иритација и црвенило