VICHY – CAPITAL SOLEIL SPF30+ SOLAR PROTECTIVE WATER 200ML

1.535 ден

2 на залиха

Водичка за заштита од сонце со висока заштита. 

2 на залиха

Шифра: 1425572 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Водичка за заштита од сонце со висока заштита.

Хидратантна, збогатена со хијалуронска киселина, хипоалерген производ за лице и тело.