VICHY – CAPITAL SOLEIL SPF50+ DRY TOUCH FACE FLUID 50ML

1.420 ден

5 на залиха

Крема за лице со висока заштита од сонце.

5 на залиха

Опис

Крема за лице со висока заштита од сонце.

Содржи термална вода Vichy која ја зајакнува и смирува кожата. Наменето за осетлива кожа, како и мешовита до масна кожа. Хипоалергиски производ, без парабен.