VICHY – CAPITAL SOLEIL SPF50+ INVISIBLE WATER FLUID SPRAY 200ML

1.655 ден

2 на залиха

Водено флуиден спреј за заштита на кожата, со висока заштита од сонце

2 на залиха

Шифра: 1435105 Категории: , Ознаки: , , ,

Опис

Водено флуиден спреј за заштита на кожата, со висока заштита од сонце

за лице и тело, со пробиотски фракции, хијалуронска киселина и вулканска вода