VICHY – CAPITAL SOLEIL SPF50+ MATIFYING 3IN1 50ML

1.450 ден

5 на залиха

Матирачка нега за лице, со висока заштита од сонце. 

5 на залиха

Опис

Матирачка нега за лице, со висока заштита од сонце.

Го контролира масниот сјај на кожата на лицето, лесно се впива на кожата.