VICHY – CAPITAL SOLEIL SPF50+ PROTECTIVE WATER BETA-CAROTENE 200ML

1.475 ден

3 на залиха

Висока заштита од сончање SPF50, за лице и тело, во уникатна формула, збогатена со UV филтри со широк спектар и природен бета каротен за подобрен тен. Овој иновативен спреј е лесен и брзо се апсорбира, за врвна удобност.

3 на залиха

Шифра: 1435104 Категории: , Ознаки: , , ,

Опис

Висока заштита од сончање SPF50, за лице и тело, во уникатна формула, збогатена со UV филтри со широк спектар и природен бета каротен за подобрен тен. Овој иновативен спреј е лесен и брзо се апсорбира, за врвна удобност.

Овој иновативен спреј е лесен и брзо се апсорбира, за врвна удобност.

Клучни дерматолошки состојки: Природен бета каротен, Виши минерална термална вода