VICHY – CAPITAL SOLEIL STICK SPF50+ 9ML

690 ден

Нема на залиха

СТИК ЗА ЧУВСТИТЕЛНИ ПОДРАЧЈА СО ВИСОКА ЗАШТИТА СПФ50+

Нема на залиха

Шифра: 1432120 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

СТИК ЗА ЧУВСТИТЕЛНИ ПОДРАЧЈА СО ВИСОКА ЗАШТИТА СПФ50+

Capital Soleil Stick SPF 50+ ја штити кожата од штетните ефекти на сонцето

Дизајниран за чувствителните области на лицето и телото, вклучува систем за филтри со широк спектар и фотостабилен UVA-UVB