VICHY – DEODORANT ANTI-TRANSPIRANT 48H 125ML

1.010 ден

3 на залиха

Дезодоранс во спреј против претерано потење.

3 на залиха

Шифра: 1425705 Категории: , Ознаки: , , ,

Опис

Дезодоранс во спреј против претерано потење.

Дезодоранс во спреј против претерано потење со 24-часовно дејство, за борба против непријатните телесни мириси. Долготрајно го регулира потњењето, при тоа овозможувајќи и  на кожата да дише. Веднаш се суши по нанедувањето и при тоа не остава бели флеки на кожата.