VICHY – HOMME ANTI TRANSPIRANT ANTI-TRACES 48H 50ML

664 ден

Истекува за:
ден.
час.
мин.
сек.

3 на залиха

Антиперспирант ролл-он 48часа заштита од потење.

3 на залиха

Шифра: 1430855 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Антиперспирант ролл-он 48часа заштита од потење.

Антиперспирант ролл-он 48часа заштита од потење. Погодно за чувствителна кожа, не содржи алкохол, ја штити облеката од бели траги, жолти дамки и стврднување на истите. Не остава траги.