VICHY – IDEAL SOLEIL SELF-TANING MILK 100ML

1.080 ден

Истекува за:
ден.
час.
мин.
сек.

1 на залиха

Лосион за самопотемнување кој може да се користи на лице и тело.

1 на залиха

Опис

Лосион за самопотемнување кој може да се користи на лице и тело. Дава постепено, без траги природен тен а воедно ја навлажнува кожата.

Постепено ја потемнува кожата за природен, изедначен тен и е дизајнирана за лесно нанесување. Кремата не е мрсна има млечна текстура, со пријатен мирис.