VICHY – IDEAL SOLEIL SOS BALM AFTER SUN 100ML

1.160 ден

3 на залиха

СОС балзам за смирување на црвенило предизвикано од сонце. 

3 на залиха

Шифра: 1432118 Категории: , Ознаки: , , ,

Опис

СОС балзам за смирување на црвенило предизвикано од сонце.

Моментално ја смирува кожата. Кожата е моментално смирена и интензивно хидрирана.