VICHY – INVISIBLE RESIST DERMO DETRANSPIRANT HA 72H ROLL-ON 50ML

1.010 ден

3 на залиха

Дермо Детранспирант против флеки и против надразнетост

3 на залиха

Опис

Дермо Детранспирант против флеки и против надразнетост

Хипоалергено! Се користи за чувствителна кожа, не содржи алкохол.