VICHY – LIFTACTIV SPECIALIST B3 SERUM 30ml

2.865 ден

3 на залиха

Против темни дамки и брчки 13% ниациамид Б3 + гликолна киселина + пилинг состојки .

3 на залиха

Шифра: 1431889 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Против темни дамки и брчки 13% ниациамид Б3 + гликолна киселина + пилинг состојки .

Намалува темни дамки и брчки .

Го изедначува тенот .

Стареењето и надворешбите фактори, како и загадувањето и УВ здраци можат да предизвикаат појава на темни дамки, брчки и неизедначен тен на кожата .