VICHY – MINERAL 89 LIGHT 72H MOISTURE BOOSTING CREAM 50ML

1.990 ден

5 на залиха

Крем за интензивна хидратација во текот на 72 часа, за сите типови на кожа. 

5 на залиха

Опис

Крем за интензивна хидратација во текот на 72 часа, за сите типови на кожа. 

Содржи чиста хијалуронска киселина и минерали, витамин Б3 и Е + сквалан. Тестирано под дерматолошки надзор. Нанесете обилно на кожата, наутро и навечер.