VICHY – PURETE THERMALE 3 IN 1 SENSITIVE SKIN 400ML

1.395 ден

2 на залиха

Мицеларна вода за чувствителна кожа со пантенол. 

2 на залиха

Опис

Мицеларна вода за чувствителна кожа со пантенол. 

3 во 1 мицеларна вода – Течност за чистење на лице, Смирувачки тоник, Отстранување на шминка околу очи.
Во само еден чекор ја чисти кожата и ја отстранува шминката од лицето и пределот околу очите.

Нанесете на памукче и убаво исчистете го лицето. Не е потребно да се плакне.