WELEDA – DEO ROLL-ON FOR MEN 50ML

665 ден

2 на залиха

Потполно природна свежина која ја неутрализира непријатната миризба

2 на залиха

Шифра: 1426963 Категории: , Ознаки: ,

Опис

Потполно природна свежина која ја неутрализира непријатната миризба

Ја неутрализира и спречува непријатната миризба и го одржува природниот физиолошки процес на потење. Roll-on деодорант со природни есенцијални масла, без алуминиумски соли, лесен за нанесување. Чувствувајте се сензуално и свежо со егзотичниот мирис на рузмарин и егзотична вербена

Употреба: Се нанесува на сува и чиста подпазувна регија