WELEDA – SKIN FOOD BODY LOTION 200ML

1.306 ден

Нема на залиха

Богата хранлива нега и долготрајна хидратација за кожата на цело тело.

Нема на залиха

Шифра: 1433765 Категории: , Ознаки: , , ,

Опис

Богата хранлива нега и долготрајна хидратација за кожата на цело тело.

Лесна кремаста структура која брзо се апсорбира. Богата со есенцијални масни киселини и чисти растителни екстракти од лековит невен, смирувачка камилица и темјанушка  кои заедно ја регенерираат кожата.

Кожата е еластична, мека и хидрирана.