AVENE – B-PROTECT SPF50+ 30ML

1.170 ден

2 на залиха

AVENE B-PROTECT SPF50+  30ML

2 на залиха

Шифра: 1432814 Категории: , Ознаки: ,

Опис

AVENE B-PROTECT SPF50+  30ML

Дава заштита од сонцето и го изедначува тенот, за совршен тен на чувствителна кожа

B-PROTECT SPF50+  и дава на кожата оптимална UVB-UVA заштита

Богата со Avene термалната вода изворска вода, оваа благо тонирана текстура се трансформира и ослободува микроинкапсулирани пигменти, а тенот станува сјаен и чист

Употреба: Пред изложување на сонце, нанесете од производот на лицето и вратот