AVENE – CREME NUTRITIVE RICH 50ML

1.970 ден

Нема на залиха

Хранлив крем за уморна, сува и чувствителна кожа. 

Нема на залиха

Шифра: 14352761 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Хранлив крем за уморна, сува и чувствителна кожа. 

За сува, уморна и чувствителна кожа. Збогатена формула со екстракти од црвено овошје, кои допринесуваат за хрљанливоста на коата. Ја враќа свежината и енергијата на кожата. Се употребува наутро и навечер.