AVENT NATURAL 125ML SCF030/17

620 ден

Нема на залиха

Пластично шише со силиконска цуцла со најмал проток за над 0+ месеци.

Нема на залиха

Шифра: 1427866 Категории: , Ознака:

Опис

Пластично шише со силиконска цуцла со најмал проток за над 0+ месеци.

  • Шише со најприроден облик на цуцла која имитира брадавица
  • Со напреден антиколик систем кој елиминира појава на стомачни колики кај бебето
  • Со силиконска цуцла со најмал проток за над 0+ м. 0% BPA – Без Бисфенол А.