BEBBLE – BODY CREAM 0+M 150ML

270 ден

2 на залиха

Bebble Крем за тело 

2 на залиха

Шифра: 1436834 Категории: , Ознаки: , , ,

Опис

Bebble Крем за тело 150мл

Ја храни, штити и омекнува нежната бебешка кожа.

Употреба: нежно масирајте на чиста кожа. Погоден за лице и за тело.