BEBBLE – WET WIPES CAMOMILE X 54

115 ден

2 на залиха

Bebble влажни марамчиња Камилица 54 парчиња

2 на залиха

Шифра: 1436831 Категории: , Ознаки: , , ,

Опис

Bebble влажни марамчиња Камилица 54 парчиња

Направени со 98% прочистена вода и 2% останати состојки: екстракт од камилица, пантенол и витамин Е. Без алкохол!