BECUTAN *SVETOT NA BIBI* AFTER SUN MILK 150ML

370 ден

Нема на залиха

BECUTAN МЛЕКО ПО СОНЧАЊЕ 150МЛ

Нема на залиха

Шифра: 1435225 Категорија: Ознаки: , ,

Опис

BECUTAN МЛЕКО ПО СОНЧАЊЕ 150МЛ

Интензивно ја негува кожата по сончање, ја обновува и ја враќа нејзината еластичност

Се препорачува и за секојдневна нега на сува и чувствителна кожа