CeraVe – AM FACIAL MOISTURING LOTION SPF25 52ML

1.037 ден

6 на залиха

Хидратантна нега за лице со заштитен фактор SPF25.

6 на залиха

Шифра: 1434361 Категории: , Ознаки: , , ,

Опис

Хидратантна нега за лице со заштитен фактор SPF25.

За нормална до сува кожа со УВ заштита. Овозможува хидратација во текот на целиот ден и помага во обновувањето на заштитната бариера на кожата. Содржи 3 есенцијални церамиди, ниацинамид и хијалуронска киселина. БЕЗ МИРИС. НЕКОМЕДОГЕНО. СПФ 25.
Начин на употреба: нанесете наутро на лице и врат. Ако производот не излегува, протресете го шишето и потоа притиснете ја содржината