CERAVE EYE REPAIR CREAM 15ML

1.105 ден

3 на залиха

Крема за обновување на кожата околу очите. 

3 на залиха

Шифра: 1434555 Категории: , Ознаки: , , ,

Опис

Крема за обновување на кожата околу очите. 

Се намалува видливост на темните кругови и оток околу очите. Помага да с еврати заштитната бариера на кожата. Содржи 3 есенцијални церамиди и хијалуронска киселина.

Нанесете на кожата околу очите и нежно масирајте додека не се апсорбира целосно.