CeraVe – FACIAL MOISTURISING LOTION SPF30 52ML

1.080 ден

5 на залиха

Хидратантна нега за лице со SPF30. За нормална до сува кожа.

5 на залиха

Шифра: 1434556 Категории: , Ознаки: , , , ,

Опис

Хидратантна нега за лице со SPF30. За нормална до сува кожа.

Хидрира во текот на денот и помага во обновувањето на заштитната бариера на кожата. Содржи 3 есенцијални церамиди, ниацинамид и хијалуронска киселина. Нема мирис, некомедоген, со заштитни филтри.

Се нанесува на лицето и вратот.