CeraVe PM FACIAL MOISTURISING LOTION 52ml

1.075 ден

1 на залиха

Хидратантна нега за лице.

1 на залиха

Шифра: 1434374 Категории: , Ознаки: , , ,

Опис

Хидратантна нега за лице.

За нормална до сува кожа. Овозможува хидратација во текот на целиот ден и помага во обновувањето на заштитната бариера на кожата. Содржи 3 есенцијални церамиди, ниацинамид и хијалуронска киселина. БЕЗ МИРИС. НЕКОМЕДОГЕНО.
Начин на употреба: нанесете наутро на лице и врат. Ако производот не излегува, протресете го шишето и потоа притиснете ја содржината истовремено притискајќи ја пумпата.