CeraVe – SA RENEWING FOOT CREAM 88ml

710 ден

5 на залиха

Обновувачка крема за стапала.

5 на залиха

Шифра: 1434375 Категории: , Ознаки: , , ,

Опис

Обновувачка крема за стапала.

За екстремно сува, груба, нерамна кожа на стопалата. Ексфолира и хидрира за да ја смири и подобри текстурата на кожата. Омекнува и помага во обновувањето на кожната бариера. Содржи: салицилна киселина, церамиди и амониум лактат.
БЕЗ МИРИС.

Упатство за употреба: Нанесете по потреба.