DR.HAUSCHKA – TOOTHPASTE 75ML

280 ден

1 на залиха

Паста за заби со лимон и сол. 

1 на залиха

Шифра: 1430807 Категорија: Ознаки: ,

Опис

Паста за заби со лимон и сол. 

Се користи колку едно зрно грашок два пати на ден. Четкајте ги забите 2 минути. Не содржи натриум лаурил сулфат, флуориди и шеќер.