EMBRYOLISSE – COMPLETE SERUM 30ML

2.360 ден

1 на залиха

ПОДМЛАДУВАЧКИ СЕРУМ ЗА ЛИЦЕ  30МЛ

1 на залиха

Шифра: 1434783 Категории: , Ознаки: ,

Опис

ПОДМЛАДУВАЧКИ СЕРУМ ЗА ЛИЦЕ  30МЛ

Богат со висока концетрација на хијалуронска киселина и екстракт од LYCHEE за да овозможи цврстина и еластичност на кожата

COMPLETE SERUM нуди повеќе придобивки за подмладување на кожата:видлив лифтинг ефект и цврстина на контурите,дава волумен на кожата,ги пополнува и измазнува брчките.Кожата го враќа својот природен тен и блескавост.

Соодветно за чувствителна кожа

Употреба : Нанесете на чиста и сува кожа наутро и навечер на цело лице и врат

Прилагодено за сите типови на кожа