EMBRYOLISSE – LAIT-CREME SENSITIVE 100ML

1.515 ден

Нема на залиха

ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ КРЕМ ЗА ЧУВСТВИТЕЛНА И РЕАКТИВНА КОЖА 100МЛ

Нема на залиха

Шифра: 1430968 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ КРЕМ ЗА ЧУВСТВИТЕЛНА И РЕАКТИВНА КОЖА 100МЛ

Хипоалергена нега за чувствителна , многу чувствителна и реактивна кожа

Специјална формула без парфем со 98% состојки од природно потекло (алое вера, протеини од соја, ши путер и пчелин восок) наменета за цело семејство (бебиња, деца, возрасни)