GALENIC – SECRET D’EXCELLENCE CREAM 50 ML

4.240 ден

1 на залиха

Крем за лице кој ги одложува и корегира знаците на стареење – AGE DELAY COMPLEX.

1 на залиха

Шифра: 1434286 Категории: , Ознаки: , , ,

Опис

Хидратантен крем.

Ги одложува и корегира знаците на стареење – AGE DELAY COMPLEX. Кремот  е врвна нега на кожата, кој ги успорува видливите знаци на стареење, исполнува фини и длабоки линии, пополнува, навлажнува. Кожата е повторно затегната, мазна и сјајна со изедначен и извајан релјеф. Овој совршен крем, вистинска ексклузивна глобална формула против стареење, е симбол на стручноста на мастер дизјнери на Galenic формулацијиите. Збогатен со  комлекс anti age овој ексклузивен крем со совршена  текстура и врвна ефикасност, ќе и даде убавина на вашата кожа без оглед на возраста.