LA ROCHE POSAY – HYDRAPHASE UV INTENSE RICHE 50ML

2.034 ден

Нема на залиха

Долготрајна инензивна рехидратантна нега.

Нема на залиха

Шифра: 1429656 Категории: , Ознаки: , , ,

Опис

Долготрајна инензивна рехидратантна нега.

Зајакната формула со фрагменти на хијалуронска киселина за двојно делување. Системот на УВ филтри помага во заштита на кожата од оштетувања предизвикани од секојдневно изложување на УВА и УВБ зраци. 24 часовна интензивна рехидтратација за долготрајна и мека еластична кожа заштитена од УВ зраци. Наменето за нормална до комбинирана чувствителна кожа. Нанесете секое утро на лице, врат и деколте.