LA ROCHE POSAY – SEROZINC SPRAY 150ML

882 ден

2 на залиха

Раствор од цинк сулфат. Ја чисти и смирува кожата.

2 на залиха

Шифра: 1434069 Категории: , Ознаки: ,

Опис

Раствор од цинк сулфат. Ја чисти и смирува кожата.

Астрингентен тоник за масна, проблематична кожа. Ги смирува површинските иритации на кожата. Ги смирува и иритациите на кожата настанати после бричење.