MATERNEA – FIRMING CREAM 150ML

495 ден

2 на залиха

Крем за зацврстување.

2 на залиха

Шифра: 1434292 Категории: , Ознаки: ,

Опис

Крем за зацврстување 

Помага на кожата да ја врати својата еластичност. Докажано ги намалува трагите од целулит. Со Шеа путер и витамин Ц. За најдобри резултати нанесете наутро и навечер на абдомен, бутови и колкови.