MEDELA – PURELAN 37G

820 ден

5 на залиха

Крема за рагади за превенција и смирување на чувствителните брадавици за време на бременост и лактација. 

5 на залиха

Шифра: 1430340 Категории: , Ознаки: ,

Опис

Крема за рагади за превенција и смирување на чувствителните брадавици за време на бременост и лактација. 

Помага да се надополни природната маснотија која е намалена со често вшмукување. Погодно е за употреба и кај сувата бебешка кожа и воопшто сува кожа (Потсечени усни, суви ноздри при прекумерно секнење при настинка).