RAUSCH – COLTSFOOT ANTI-DANDRUFF SHAMPOO 200ML

920 ден

1 на залиха

Шампон против првут со Подбел

 

1 на залиха

Шифра: 1434731 Категорија: Ознаки: , , ,

Опис

Шампон против првут со Подбел

Нежен шампон со долготраен ефект против првут. Благо антимикотично дејство за добро нахранета коса без првут. Содржи висококвалитетен активен комплекс од подбел и корен од репа во комбинација со пироктон оламин. Количината е доволна за 30-45 миења. Да не се користи кај деца под 3 години!

Начин на употреба: нанесете количина колку лешник, нежно масирајте во влажна коса и скалп. Исплакнете темелно.