RILASTIL D-CLAR UNIFORMING CREAM DARK COLOR SPF50+ 40ML

1.160 ден

2 на залиха

Фотозаштитна крема со СПФ50+ со про-дна комплекс наменет за хиперпигментирана кожа. Темна нијанса.  

2 на залиха

Шифра: 1435245 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Фотозаштитна крема со СПФ50+ со про-дна комплекс наменет за хиперпигментирана кожа. Темна нијанса. 

Фотозаштитна крема со глатка текстура специфично формулирана со кларитек комплекс која што спречува формирање на темни дамки. Тонирана нијанса ја сокрива хиперпигментацијата, давајќи и хомоген и униформен тен на кожата.