URIAGE HYSEAC CLEANSING OIL 100ML

658 ден

Нема на залиха

Масло за миење лице

Нема на залиха

Шифра: 1432282 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Масло за миење лице

Првиот суштински чекор за мека, смирена и прочистена кожа. Чисти, нежно ја отстранува шминката и ги елиминира нечистотиите. Без мрсни остатоци, ја остава кожата свежа и совршено чиста. Докажана ефикасност на кожата склона кон акни.