URIAGE HYSEAC NEW SKIN SERUM 40ML

910 ден

1 на залиха

Серум за лице за мрсна кожа со неправилности. 

1 на залиха

Шифра: 1430170 Категории: , Ознаки: , , , ,

Опис

Серум за лице за мрсна кожа со неправилности. 

Концентрат од моќни дерматолошки активни супстанци за неправилностите на мрсната кожа. Резултатите се видливи по 7 дена. Во својот состав содржи комбинација од ексклузивни патенти и АХА кераторегулатори, кои брзо ги намалуваат неправилностите и превенира нивна повторна појава. Ден по ден кожата е обновена и сјајна. Нанесете наутро и навечер пред употреба на вообичаена дневна или ноќна нега.