VICHY – CAPITAL SOLEIL INVISIBLE HYDRATING PROTECTIVE MILK SPF50+ 300ML

Original price was: 2.030 ден.Current price is: 1.827 ден.

Истекува за:
ден.
час.
мин.
сек.

5 на залиха

Хидратантно млеко за чувствителна кожа со многу висока заштита од сонце СПФ50+

5 на залиха

Опис

Хидратантно млеко за чувствителна кожа со многу висока заштита од сонце СПФ50+

Многу висока заштита од сонце УВА и УВБ зраци и долги УВА зраци, За лице и тело.

Не содржи парфеми, парабени, многу водоотпорен производ, хипоалерен.

Нанесете го производот непосредно пред изложување на сонце, и постапката повторете ја во текот на денот неколку пати.