VICHY – CAPITAL SOLEIL INVISIBLE OIL SPF50+ 200ML

2.315 ден

5 на залиха

Многу висока заштита од сонце, за лице, тело и врвови на коса СПФ50+ 

5 на залиха

Опис

Многу висока заштита од сонце, за лице, тело и врвови на коса СПФ50+ 

Ги негува и штити врвовите на косата од сушење.

Содржи сквален и витамин Е. Исклучително лесно чувство на кожа без маснотии. Невидлив на сите типови на кожа. Дава воедначен тен, Водоотпорен, Хипоалерген производ. Испитан под дерматолошки надзор. Нанесете го производот непосредно пред излегување на сонце. Нанесувајте често во текот на денот.