VICHY – CAPITAL SOLEIL SPF30 FRESH PROTECTIVE MILK 300ML

1.620 ден

1 на залиха

Хидратантно млеко за кожа чувствителна на сончеви зраци, со висока заштита од сонце. 

1 на залиха

Опис

Хидратантно млеко за кожа чувствителна на сончеви зраци, со висока заштита од сонце.

Нанесувајте често и обемно на лице и тело.