VICHY CAPITAL SOLEIL SPF50+ ANTI-DARK SPOT 3 IN 1 TINTED 50ML

1.670 ден

2 на залиха

Заштитен крем со висок заштитен фактор, против темни флеки. 

2 на залиха

Опис

Заштитен крем со висок заштитен фактор, против темни флеки.

Многу висока заштита од сонце,  корегира и ги изедначува флеките.