VICTORIA’S SECRET – BEFORE THE RAIN BODY LOTION 236ML

1.450 ден

2 на залиха

Лосион за тело со цветен мирис за жени.

2 на залиха

Шифра: 1434194 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Before The Rain од Victoria’s Secret е лосион за тело со цветен мирис за жени. Ова е нов мирис со мирисни ноти на Јузу, Лилијан, Планински водзух и Дождовни ноти.