VICTORIA’S SECRET – BRIGHT PALM BODY LOTION 236ML

1.420 ден

2 на залиха

Лосион за тело со цветен мирис за жени.

2 на залиха

Шифра: 1434191 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Bright Palm од Victoria’s Secret е лосион за тело со цветен мирис за жени. Ова е нов мирис со мирисни ноти на Цвет од кајсија и Кокосово млеко.