VICTORIA’S SECRET – SILVER OF SUN BODY LOTION 236ML

1.450 ден

Нема на залиха

Лосион за тело со цветен мирис за жени.

Нема на залиха

Шифра: 1434195 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Sliver Of Sun од Victoria’s Secret е лосион за тело со цветен мирис за жени. Ова е нов мирис со мрисни ноти на Кокос и Бергамот.