VICTORIA’S SECRET – EARLY MORNING SUN BODY LOTION 236ML

1.450 ден

2 на залиха

Лосион за тело со цветен мирис за жени.

2 на залиха

Шифра: 1434190 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Early Morning Sun од Victoria’s Secret е лосион за тело со цветен мирис за жени. Ова е нов мирис со мирисни ноти на Бели цвеќиња, Цвет од портокал.