VICTORIA’S SECRET – LOVE SPELL RADIANT BODY LOTION 236ML

1.450 ден

Нема на залиха

Лосион за тело со цветен овошен мирис за жени.

Нема на залиха

Шифра: 1434200 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Love Spell од Victoria’s Secret е лосион за тело со цветен овошен мирис за жени. Спреј за тело со мирнисни ноти на: овошје – праска, цвет од цреша и црвено јаболко; средните или цветни ноти се јоргованот, јасмин и крин на долината, а основните ноти се тамаринд, мошус и бело дрво.