VICTORIA’S SECRET – HERVEST MOON GAZE BODY LOTION 236ML

1.450 ден

2 на залиха

Лосион за тело со цветен мирис за жени.

2 на залиха

Шифра: 1434187 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Harvest Moon Gaze од Victoria’s Secret е лосион за тело со цветен мирис за жени. Ова е нов мирис со мирисни ноти на секвоја и лаванда.